Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: KOSOVA - NORVEGJIA

Kosova në epërsi pas 10-minutave të para

Kosova në epërsi pas 10-minutave të para


27 February, 2022 @19:17

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes mes Kosovës dhe Norvegjisë dhe pas një starti jo të mirë të ndeshjes, Kosova ka marrë kontrollin e lojës dhe ka mbyllur 10-minutëshin e parë të ndeshjes në epërsi, 27-15.

Më efikasi te Kosova pas çerekut të parë është Dardan Berisha me 9 pikë të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.

SHIKO NDESHJEN DIREKT KËTU


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja