Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIVE STREAM

Live: Kosova - Norvegjia

Live: Kosova - Norvegjia


27 February, 2022 @18:15

Në vegëzën e mëposhtme, mund të shihni direkt ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Norvegjisë, që nis prej orës 19:00 dhe luhet në “Minatori” të Mitrovicës.

Basketbollistët e Kosovës po kërkojnë fitore për të dalë në pozitën e parë të grupit parakualifikues dhe për të shtuar gjasat për kalim përpara nga ky grup.

12-shja FINALE E KOSOVES

TABELA AKTUALE dhe NDESHJET E MBETURA


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja