Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TE DERA E PALESTRËS

Biletat për Kosovë-Norvegji, në shitje vetëm në ditën e ndeshjes

Biletat për Kosovë-Norvegji, në shitje vetëm në ditën e ndeshjes


25 February, 2022 @0:19

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) ka bërë të ditur se të dielën (27 Shkurt) nga ora 15:00 do të dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë-Norvegji.

Biletat do të shiten para palestrës ‘Minatori’ në Mitrovicë dhe kanë çmimin 3 euro.

Për shkak të masave anti-Covid të shpallura nga Qeveria e Kosovës, numri i tifozëve do të jetë i kufizuar.

“Biletat mund t’i blejnë vetëm personat të cilët janë të vaksinuar me dy doza. Në palestër duhet të respektohen masat anti-Covid, si mbajtja e maskës dhe distanca sociale,” ka bërë të ditur tutje FBK.

Takimi Kosovë-Norvegji zhvillohet të dielën nga ora 19:00 në “Minatori” të Mitrovicës në kuadër të rrethit të parë parakualifikues për Eurobasket 2025.NDESHJET E MBETURA:

27.02.2022 Kosova - Norvegjia 30.06.2022 Danimarka - Kosova 03.07.2022 Norvegjia - Danimarka


TABELA AKTUALE:

1 Danimarka 1-1
2 Kosova 1-1
3 Norvegjia 1-1

 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja