Të gjitha lajmet

PP: RAHOVECI - PRIZRENI

Me 20 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

Me 20 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

1 March, 2020 @19:48

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Rahoveci - Prizreni.

Pas 20 minutave lojë, Rahoveci është në epërsi prej 20 pikëve (48-28).

Aron Nwankwo me 11 pikë aktualisht është më i miri te vreshtarët, derisa te Prizreni Urim Zenelaj me 8 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.

YLLI - PEJA

Triple-double i Bunjakut s’mjaftoi, Peja mposht përsëri Yllin

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

1 March, 2020 @19:39

Pas fitores në finalen e Kupës së Kosovës, skuadra e Pejës e mposhti Yllin edhe në Superligë.  Ndeshja e sontme…

RAHOVECI - PRIZRENI

Ç1: 6 pikë epërsia në “Mizahir Isma”

1 March, 2020 @19:22

Pas 10 minutave lojë në ndeshjen në mes të Rahovecit dhe Prizrenit, rezultati është 24-18 në të mirë të vreshtarëve. …

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Prizreni

1 March, 2020 @18:55

Janë caktuar pesëshet e para të Rahovecit dhe Prirenit. RAHOVECI: Atik Koshi, Arian Qallaku, Joshua McFolley, Aron Nwankwo, Jabari Craig. …

YLLI - PEJA

Ç3: Gjithçka e barabartë, edhe 10 minuta lojë

1 March, 2020 @18:27

Pas 30 minuta lojë, rezultati është e barabartë 59-59 në ndeshjen në mes të Yllit dhe Pejës. Valon Bunjaku është…

PP: YLLI - PEJA

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli - Peja

1 March, 2020 @17:49

Ka përfunduar pejsa e parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Pejës. Sikurse në çerekun e parë, edhe në…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga