Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NDESHJA DIREKT

Ndeshja Norvegjia-Kosova direkt në Youtube

Ndeshja Norvegjia-Kosova direkt në Youtube


25 November, 2021 @11:14

Përballja e sotme kualifikuese ndërmjet Norvegjisë dhe Kosovës, mund të shikohet direkt edhe në kanalin e FIBAs në YouTube.

Faqja zyrtare e FIBA Europa ka publikuar linkun për të shikuar ndeshjen, ndërsa dueli fillon në ora 19:00 me kohën tonë lokale.

Kjo është përballja e parë e Kosovës në kuadër të këtyre kualifikimeve, ndërsa pas tri ditësh do të ndeshet edhe me Danimarkën, në Prishtinë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga