Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Norvegjia-Kosova, 5-shet startuese

Norvegjia-Kosova, 5-shet startuese


25 November, 2021 @18:51

Janë publikuar pesëshet startuese të përballjes që Kosova e luan ndaj Norvegjisë jashtë, ndërsa selektori Christos Marmarinos ka vendosur të dalë me këtë ekip startues në fushëlojë.

NORVEGJIA: Ndow, Frey, Jawara, Mjoes, Berg/

KOSOVA: Gëzim Morina, Dardan Berisha, Drilon Hajrizi, Muhamedali Janjeva, Valon Bunjaku.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga