Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

F1

Operohet Fernando Alonso

Operohet Fernando Alonso


12 February, 2021 @23:08

Piloti spanjoll, Fernando Alonso, operohet me sukses.

Alonso ditë më parë kishte bërë një ndeshje me biçikletë dhe e kishte thyer nofullën.

39 vjeçari me sukses është operuar dhe 48 orë duhet të qëndrojë në spital.

Fernando Alonso vitin tjetër pritet të kthehet në garat e Formula 1. Ai ishte pensionuar në vitin 2018 dhe e kishte vazhduar karrierën e tij në një kategori tjetër.


SUPERLIGA E FEMRAVE

Nesër fillon stinori pranveror në Superligën e Femrave në hendboll

FHK Superliga

Nesër fillon stinori pranveror në Superligën e Femrave në hendboll

12/02/21 @ 22:32

AUSTRALIAN OPEN

Super ndeshje, super përmbysje, Thiem eliminon Kyrgiosin

Tenis

Super ndeshje, super përmbysje, Thiem eliminon Kyrgiosin

12/02/21 @ 12:32

AUSTRALIAN OPEN

Monfils eliminohet në raundin e parë në Australian Open

Tenis

Monfils eliminohet në raundin e parë në Australian Open

08/02/21 @ 20:46

SKITARI

Kokaj e Kryeziu nisen drejt Bullagrisë

FHK Superliga

Kokaj e Kryeziu nisen drejt Bullagrisë

05/02/21 @ 19:19

FHK

Eugen Saraçini rizgjedhet kryetar i FHK-së

FHK Superliga

Eugen Saraçini rizgjedhet kryetar i FHK-së

05/02/21 @ 18:58

LAUREATËT 2020

Shpallen më të mirët e vitit në hendboll

FHK Superliga

Shpallen më të mirët e vitit në hendboll

05/02/21 @ 17:05

HENDBOLL

Prishtina prezanton përbërjen e ekipit

FHK Superliga

Prishtina prezanton përbërjen e ekipit

04/02/21 @ 16:44

MUNDJE

KOK financon mundësit kosovarë që po përgatiten me Shqipërinë

Të tjera

KOK financon mundësit kosovarë që po përgatiten me Shqipërinë

04/02/21 @ 16:34

PINGPONG

Priping organizon turne të pingpongut me pjesëmarrje të hapur

Të tjera

Priping organizon turne të pingpongut me pjesëmarrje të hapur

04/02/21 @ 14:53

EGYPT 2021

Danimarka kampione e botës në hendboll

FHK Superliga

Danimarka kampione e botës në hendboll

31/01/21 @ 19:48

F1

Perez fiton garën në Azerbajxhan

Motosports

Perez fiton garën në Azerbajxhan

06/06/21 @ 17:57

AUTO SPORT

Të dielën mbahet gara në ‘Auto Slalom’, Autoklubi Ferizaj bënë thirrje për aplikim

Motosports

Të dielën mbahet gara në ‘Auto Slalom’, Autoklubi Ferizaj bënë thirrje për aplikim

09/04/21 @ 12:42

F1

Konfirmohet kalendari i ri në Formula 1 për 2021

Motosports

Konfirmohet kalendari i ri në Formula 1 për 2021

05/03/21 @ 11:06

BELGIAN GP

Lewis Hamilton në krye të Belgian GP

Motosports

Lewis Hamilton në krye të Belgian GP

30/08/20 @ 19:12

FORMULA 1

Turkish Grand Prix shtohet në kalendarin e Formula 1

Motosports

Turkish Grand Prix shtohet në kalendarin e Formula 1

25/08/20 @ 15:26

STINORI 2020

Konfirmohet kalendari i ri i Formula 1

Motosports

Konfirmohet kalendari i ri i Formula 1

02/06/20 @ 16:43

SILVERST"ON"E

Qeveria britanike i jep dritë të gjelbër garave në Silverstone këtë verë

Motosports

Qeveria britanike i jep dritë të gjelbër garave në Silverstone këtë verë

31/05/20 @ 22:55

FERRARI

Vettel ndahet me Ferrarin

Motosports

Vettel ndahet me Ferrarin

12/05/20 @ 02:26

FERRARI

Vettel mund të rinovojë kontratën

Motosports

Vettel mund të rinovojë kontratën

17/04/20 @ 14:23

CORONAVIRUS @ F1

Shtyhen edhe tre gara tjera të F1

Motosports

Shtyhen edhe tre gara tjera të F1

19/03/20 @ 23:51


 
Të gjitha lajmet nga Motosports