Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PEJA - BASHKIMI

Peja kalon për herë të parë në epërsi

Peja kalon për herë të parë në epërsi


27 April, 2022 @21:29

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Pejës dhe Bashkimit.

Peja për herë të parë ka kaluar në epërsi në këtë ndeshje, derisa rezultati është 44-42 në favor të tyre.

Darius Washington me 14 pikë dhe Dardan Berisha me 11 pikë janë më të mirët deri më tani te Peja, kurse te Bashkimi Corey Ross me 12 dhe Terrence Thompson me 10 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga