Të gjitha lajmet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Lipjani - Peja

Pesëshet e para: Lipjani - Peja

1 December, 2019 @20:06

Janë caktuar pesëshet e para të Lipjanit dhe të Pejës.

LIPJANI: Demarkus Stuckey Jr, Egzon Hasani, Milan Jovanovci, Fazli Vitia, Devaughn Jenkins.

PEJA: Malcolm Armstead, Jordan Martin, Beq Kovaqi, Drilon Hajrizi, Henrik Sirko.

TREPÇA - PRIZRENI

Prizreni demolon Trepçën

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

1 December, 2019 @18:44

Skuadra e Prizrenit me dominim total e mposhti Trepçën me rezultat 51-103. Që nga fillimi i ndeshjes e deri…

TREPÇA - PRIZRENI

Ç3: Prizreni shumë afër fitores

1 December, 2019 @18:12

Prizreni është shumë afër fitores. Pas 30 minutave lojë, rezultati është 29-84 në të mirë të Prizrenit.

PJESA E PARË: TREPÇA - PRIZRENI

Nichols po shkëlqen, Prizreni 38 pikë përpara

1 December, 2019 @17:47

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Trepça - Prizreni. Pas 20 minutave lojë, rezultati shënon 27-65 në favor të…

BASHKIMI - RAHOVECI

Bashkimi pa Bridgemanin, ndal liderin

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

30 November, 2019 @21:06

Skuadra e Bashkimit e mposhti liderin e Superligës, Rahovecin, me rezultat 85-81. Rahoveci e mbylli pjesën e parë në…

BASHKIMI - RAHOVECI

Ç3: Bashkimi 10 minuta larg fitores

30 November, 2019 @20:26

Bashkimi është 10 minuta larg fitores. Pas 30 minutave lojë, rezultati është 72-60 në favor të Bashkimit.

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga