Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Ponte Prizreni

Pesëshet e para: Peja - Ponte Prizreni


2 May, 2021 @16:53

Janë caktuar pesëshet e para të ndeshjes së katërt të serisë gjysmëfinale të Play Off-it, Peja - Ponte Prizreni.

Peja me fitore nga kjo ndeshje arrin finalen, ndërsa në rast të fitores së Ponte Prizrenit, do të luhet edhe ndeshja e pestë dhe e fundit e Play Off-it.

Peja: AJ Walton, Dardan Berisha, Rron Grapci, Lis Shoshi, Brandon Walters

Ponte Prizreni: Divine Myles, Arti Hajdari, Kwame Vaughn, Josh Martin, Urim Zenelaj


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga