Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - PEJA

Pjesa e parë larg derbit

Pjesa e parë larg derbit


16 January, 2022 @17:51

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin në mes të Prishtinës dhe Pejës.

Ndeshja e ka epitetin “derbi”, por rezultati aktual nuk është afër derbit. Peja po udhëheq me rezultat 31-57.

Tyrone White dhe Stephen Maxwell me nga 19 pikë aktualisht janë më të mirët te Peja, kurse te Prishtina Wendell Mitchell me 11 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga