Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Playoff highlights: Prishtina-Vëllaznimi

Playoff highlights: Prishtina-Vëllaznimi


7 April, 2024 @23:39

Prishtina ka nisur mbarë çerekfinalet e playoffit të Superligës, ndërsa ka fituar ndeshjen e parë të serisë ndaj Vëllaznimit për të marrë epërsinë 1-0.

Ekipi bardhekaltër ka fituar ndeshjen, ndërsa ndër më të dalluarit në lojë kanë qenë Henrik Sirko dhe Malcolm Arsmstead.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga