Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (28)

TOP 5-shja e javës në Superligë (28)


5 April, 2024 @8:25

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 28 në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e javës e përbëjnë:

1. Alonzo Verge Jr. (Ylli)
2. Jimmy Hall (Peja)
3. Jahenns Manigat (Vëllaznimi)
4. Nate Grimes (Ylli)
5. Diamond Stone (Prishtina)


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga