Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Playoff highlights: Ylli-Bashkimi

Playoff highlights: Ylli-Bashkimi


7 April, 2024 @23:35

Përballja e parë e serisë çerekfinale ndërmjet Yllit dhe Bashkimit i ka takuar suharekasve, ndërsa Alonzo Verge ka qenë kryesori në fitoren e ekipit të drejtuar nga Petar Mijovic.

PLAYOFF SKEMA

 

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga