Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MBYLLET PJESA E PARË

Prizreni mbyll pjesën e parë në epërsi

Prizreni mbyll pjesën e parë në epërsi


5 April, 2023 @21:25

Prizreni ka qenë më i mirë se Bora në çerek të dytë të ndeshjes së PlayOutit dhe ka marrë epërsinë në fund të pjesës së parë, pasi që periudhën e dytë të lojës e fitoi 23-30, për të shkuar në pushim me 54-60.

Te Prizreni me 21 pikë po dallohet Muhamedali Janjeva, ndërsa te Bora Olsi Kurtaj që ka shënuar 18 pikë.

Raport i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga