Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - BASHKIMI

Rahoveci vs. Bashkimi, pesëshet startuese

Rahoveci vs. Bashkimi, pesëshet startuese


2 October, 2021 @17:10

Me fillim nga ora 17:15, sot mes vete në superligën e basketbollit përballen Rahoveci dhe Bashkimi.

Pesëshet startuese të skuadrave janë:

RAHOVECI: Altin Morina, Milik Yarbough, Nick Banyard, Fisnik Rugova, Eric Davis Jr.

BASHKIMI: Avi Tooner, Valon Bunjaku, Qëndrim Biraj, Immanuel King, Anton Kazarnovski.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga