Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PEJA - PONTE PRIZRENI

Ritëm i shpejtë në çerekun e parë nga Ponte Prizreni

Ritëm i shpejtë në çerekun e parë nga Ponte Prizreni


2 May, 2021 @17:20

Ponte Prizreni e ka nisur mirë çerekun e parë të ndeshjes përballë Pejës.

Kjo periudhë u mbyllë me 3-pikëshin e Dardan Berishës në sekondën e fundit për rezultatin 19-31 në të mirë të Ponte Prizrenit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga