Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PEJA - TREPÇA

Trepça shkrinë epërsinë e Pejës, mbyllet pjesa e parë

Trepça shkrinë epërsinë e Pejës, mbyllet pjesa e parë


15 May, 2022 @17:44

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Pejës dhe Trepçës.

Trepça në këtë çerek u këndell dhe epërsinë prej 11 pikëve të Pejës, e ktheu në favor të saj duke e mbyllur pjesën e parë me rezultat 33-34.

Rodney Purvis me 13 pikë është më i dalluari deri më tani te skuadra mitrovicase, kurse te skuadra pejane Darius Washington me 10 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga