Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

TOKIO 2020

Vetëm shikues japonezë në Olimpiadë

Vetëm shikues japonezë në Olimpiadë


9 March, 2021 @18:41

Lojërat Olimpike Tokio 2020 për shkak të pandemisë nuk janë mbajtur në vitin e kaluar më 24 korrik 2020.

Sivjet ato mbahen prej 23 korrikut dhe zgjasin deri më 8 gusht 2021.

Shteti i Japonisë ka vendosur që të mos ketë shikues nga jashtë, për shkak të variantit të ri t COVID-19.


HENDBOLL

Kosova e gatshme për ndeshjen me Rumaninë

FHK Superliga

Kosova e gatshme për ndeshjen me Rumaninë

09/03/21 @ 15:07

ÇIKLIZËM

Rizgjedhet kryetar i Federatës, me shumicë votash

Të tjera

Rizgjedhet kryetar i Federatës, me shumicë votash

08/03/21 @ 22:32

KOK

Në Ditën e Gruas zyrtarizohet nominimi i një gruaje për kryetare të KOK-ut

Të tjera

Në Ditën e Gruas zyrtarizohet nominimi i një gruaje për kryetare të KOK-ut

08/03/21 @ 16:27

SKITARI

Albin Tahiri fiton normën olimpike edhe në disiplinën e sllallomit

Lojërat Olimpike

Albin Tahiri fiton normën olimpike edhe në disiplinën e sllallomit

08/03/21 @ 16:09

BUJAR QERIMI

Ka lëndime, por mundi maksimal na sjell rezultat pozitiv

FHK Superliga

Ka lëndime, por mundi maksimal na sjell rezultat pozitiv

08/03/21 @ 15:15

HENDBOLLISTET

Shabani publikon listën për ndeshjet kualifikuese në Austri

FHK Superliga

Shabani publikon listën për ndeshjet kualifikuese në Austri

08/03/21 @ 13:40

PARA NDESHJEVE

Kapiteni Dedaj: Në Kosovë s’i frikësohemi askujt

FHK Superliga

Kapiteni Dedaj: Në Kosovë s’i frikësohemi askujt

08/03/21 @ 12:59

MARSI & HENDBOLLI I FEMRAVE

Turne ndërkombëtar i hendbollisteve në Gjakovë

FHK Superliga

Turne ndërkombëtar i hendbollisteve në Gjakovë

08/03/21 @ 12:45

TOKYO 2020

Shqetësime para LO, rast pozitiv me COVID në fshatin olimpik

Lojërat Olimpike

Shqetësime para LO, rast pozitiv me COVID në fshatin olimpik

17/07/21 @ 13:15

TOKYO 2020

Kompletohen grupet për Lojërat Olimpike në basketboll

Lojërat Olimpike

Kompletohen grupet për Lojërat Olimpike në basketboll

05/07/21 @ 16:43

TOKYO 2020

Çekia për herë të parë në Lojërat Olimpike, eliminon Greqinë

Lojërat Olimpike

Çekia për herë të parë në Lojërat Olimpike, eliminon Greqinë

05/07/21 @ 08:59

TOKYO 2020

Edhe Gjermania në Lojërat Olimpike

Lojërat Olimpike

Edhe Gjermania në Lojërat Olimpike

04/07/21 @ 23:58

TOKYO 2020

Italia eliminon Serbinë në Beograd, kualifikohet në Tokyo 2020

Lojërat Olimpike

Italia eliminon Serbinë në Beograd, kualifikohet në Tokyo 2020

04/07/21 @ 23:18

TOKYO 2020

Doncic me triple-double, Sllovenia për herë të parë në Lojërat Olimpike

Lojërat Olimpike

Doncic me triple-double, Sllovenia për herë të parë në Lojërat Olimpike

04/07/21 @ 23:15

TOKYO 2020

Kosova me dy notarë në Lojërat Olimpike

Lojërat Olimpike

Kosova me dy notarë në Lojërat Olimpike

30/06/21 @ 17:37

TOKYO 2020

Hajdarit i konfirmohet pjesëmarrja në Lojërat Olimpike

Lojërat Olimpike

Hajdarit i konfirmohet pjesëmarrja në Lojërat Olimpike

30/06/21 @ 17:28

LO 2020

Merret vendimi përfundimtar për praninë e shikuesve në Tokyo 2020

Lojërat Olimpike

Merret vendimi përfundimtar për praninë e shikuesve në Tokyo 2020

21/06/21 @ 17:16

BOKS

Donjeta Sadiku në Tokio 2020

Lojërat Olimpike/Të tjera

Donjeta Sadiku në Tokio 2020

15/06/21 @ 18:58


 
Të gjitha lajmet nga Lojërat Olimpike