Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

Ylli-Prishtina, 5-shet startuese

Ylli-Prishtina, 5-shet startuese


17 September, 2022 @17:10

Tash fillon ndeshja Ylli - Prishtina, ndërsa trajnerët Adis Beciragic dhe Andin Rashica kanë vendosur për këta lojtarë starutes në duelin ku takohen kampioni aktual dhe rekord kampioni i Kosovës, që luftojnë për fitoren e parë sezonale sot.

YLLI: Valon Bunjaku, Chris Harris, Ardit Pepaj, Bashir Ahmed, Henrik Sirko.

PRISHTINA: Jan Palokaj, Devin Thomas, Derrick Wilson, Valmir Kakruki, Lejson Zeqiri.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga