Të gjitha lajmet

VËLLAZNIMI - TREPÇA

1 pikë dallim në ndeshjen Vëllaznimi - Trepça

1 pikë dallim në ndeshjen Vëllaznimi - Trepça

11 November, 2020 @19:48

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Vëllaznimi - Trepça.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 40-39 në të mirë të Vëllaznimit.

Cedric Council me 15 pikë është më i miri deri më tani te skuadra gjakovare, kurse te Trepça Valdrin Haxhiu me 15 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Vëllaznimi - Trepça

11 November, 2020 @18:42

Caktohen pesëshet e para të Vëllaznimit dhe Trepçës. VËLLAZNIMI: Arion Balluku, Roni Koshi, Chris Hortman, Devante Jackson, Cedric Council. TREPÇA:…

CORONAVIRUS

2 basketbollistë të Pejës, pozitiv në COVID-19

10 November, 2020 @23:46

Para pak çastesh klubi i Pejës, përmes llogarisë së ekipit në Facebook, ka vërtetuar lajmin se janë 2 basketbollistë të…

SHTYHET PEJA-BASHKIMI

COVID-19 shtyen ndeshjen Peja-Bashkimi!

10 November, 2020 @23:05

Para pak çastesh skuadra e Bashkimit në llogarinë zyrtare të klubit ka bërë të ditur se ndeshja mes Pejës dhe…

NË PRITJE TË DEBUTIMIT

Cannefax me përvojë, pritet të debutojë

Xavier Cannefax ka arritur ditë më parë në Kosovë/ Foto: KBPontePrizreni/fb

10 November, 2020 @13:11

Përforcimi i ri i klubit të Ponte Prizrenit, Xavier Cannefax, që ka arritur ditë më parë në Kosovë, pritet të…

XHIROJA IV

Në aksion me duele interesante

10 November, 2020 @12:12

Në mesjavë do të zhvillohet xhiroja e katërt në Prince Caffe Superligë, ku do të ketë takime mjaft interesante. Sfidë…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga