Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (3)

Superliga - Formacioni i javës (3)


27 August, 2023 @20:17

Pas ndeshjeve të xhiros 3, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Në formacionin e zgjedhur nuk ka lojtarë nga ndeshja Drita - Ballkani, pasi që kjo ndeshje do të luhet më vonë

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky:

Arlis Shala (LIR)

Vitor Hugo (DUK) - Ardit Topalaj (LIR)-Lapidar Lladrovci (FER)-Ilir Blakcori (LLA)

Drilon Islami (PRI)-Bujar Shabani (DUK)-Arbenit Krasniqi (FKS)

Jalen Blesa (PRI)-Muhamet Hyseni (LLA)-Shpresim Zogu (FER)


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga