Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Liria

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Liria


27 August, 2023 @15:11

Publikohen formacionet zyrtare të Dukagjinit dhe Lirisë.

DUKAGJINI: Haxhihamza, Hugo, Basri, Dallku, Neziri, Feka, Shabani, Junior, Zulfiji, Santos, Mërlaku.

LIRIA: Shala; Topallaj, Zenunaj, Megameno, Dube; Beseni, Likaj, Stafa; Tijueza, Rexhepi, Bunjaku,


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga