Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Fushë Kosova - Llapi

Formacionet zyrtare: Fushë Kosova - Llapi


27 August, 2023 @15:06

Publikohen 11-shet startuese të Fushë Kosovës dhe Llapit.

FUSHË KOSOVA: Ruxhi; Rrapuca, Ajdini, Ivkic, Dumani; Thaqi, Krasniqi, Hajdari, Mëziu, Abazi, Statovci.

LLAPI: Avdyli; Jashari, Bekteshi, Blakçori, Krasniqi; Namani, Musolli, Ramadani, Selimi, Cobain, Hyseni


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga