Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - RAHOVECI

11 epërsia në Karagaç, mbyllet pjesa e parë

11 epërsia në Karagaç, mbyllet pjesa e parë


26 September, 2021 @17:56

Ka përfunduar edhe pjesa e parë në ndeshjen Peja - Rahoveci.

10 minutëshi i parë në ndeshje kishte përfunduar me rezulat 23-23, derisa në çerekun e dytë, Peja e ngriti epërsinë në 11 pikë dhe pjesa e parë u mbyll me rezultat 47-36 në favor të Pejës.

Henrik Sirko dhe Erdem Ilter me nga 11 pikë secili, janë më të dalluarit te Peja, kurse te Rahoveci Milik Yarbough me 13 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga