Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

5-shet e para: Prishtina - Rahoveci

5-shet e para: Prishtina - Rahoveci


4 December, 2022 @19:00

Dueli i Prishtinës dhe Rahovecit që u shtye nga dje për sot për shkak të mungesës së sigurisë në parket, do të nis me këto pesëshe, siç kanë përzgjedhur Murat Bilge dhe Muhamed Thaçi.

PRISHTINA: Dustin Thomas, Derrick Wilson, Valmir Kakruki, Dardan Berisha, Lejson Zeqiri.

RAHOVECI: Jahii Carson, Chris Seeley, Edmond Kryeziu, Visar Ejupi, Isaiah Manderson.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga