Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

5-shet Peja-Vëllaznimi

5-shet Peja-Vëllaznimi


19 November, 2022 @18:59

Pas pak nis ndeshja e parë e xhiros së njëmbëdhjetë të stinorit, ndërsa Peja dhe Vëllaznimi kanë vendosur për këto pesëshe startuese.

Can Sevim e nis me këtë përbërje ndeshjen:

PEJA: Brad Waldow, Alban Veseli, Arian Qallakaj, Rodney Purvis, Isaiah Umipig.

Ndërsa Josip Plantak e nis kështu:

VELLAZNIMI: Anthony Adger, Burim Zekiqi, Jordan Harris, Arbër Sinani, Damonte Dodd.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga