Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPONJAT

Peja zyrtarizon playin Justin Davis

Peja zyrtarizon playin Justin Davis


10 August, 2023 @16:19

Kampionia aktuale e Kosovës, Peja, ka zyrtarizuar sot përforcimin e ri në skuadër. Justin Davis është basketbollisti i ri i verdhezinjëve, ndërsa shqiponjat kanë bërë të ditur se do të ketë ende përforcime në ekip.

Peja, ka siguruar 23-vjeçarin që me 193-centimetrat e tij luan në pozitën e playmakerit, ndërsa ka nisur karrierën në NCCA-1 duke qenë pjesë e California Roadrunners.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga