Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: YLLI - PRISHTINA

6 pikë epërsia në çerekun e parë

6 pikë epërsia në çerekun e parë


11 May, 2022 @20:49

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen Ylli - Prishtina.

Ylli është në epërsi pas 10 minutave lojë, 27-21.

Henri Sirko me 9 pikë është më i miri te Ylli, kurse te Prishtina Jetmir Zeqiri me 9 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga