Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: VËLLAZNIMI-PRIZRENI

Afrohet Prizreni, çereku i fundit nis me 7 pikë dallim

Afrohet Prizreni, çereku i fundit nis me 7 pikë dallim


3 December, 2022 @18:16

Posa ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes, ndërsa Prizreni ka shkrirë epërsinë e madhe të Vëllaznimit, duke e marrë këtë periudhë loje 18-24. Me këtë, rezultati i ndeshjes është bërë 57-50 në të miër të Vëllaznimit.

Adger me 14 pikë është ende më efikasi te Vëllaznimi, ndërsa te Prizreni Burke ka arritur 19 pikëshin.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga