Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 1 @ FINALS MVP

Arbnore Përquku (KBF Bashkimi) — MVP e finales së parë

Foto: FBK

Arbnore Përquku (KBF Bashkimi) — MVP e finales së parë


24 March, 2024 @15:44

Arbnore Përquku ka qenë lojtarja më efikase e finales së parë të playoff-it në Superliga Femrat.

Përquku ndihmoi skuadrës e Bashkimit me 17 pikë, 11 kërcime dhe 6 asistime, në fitoren ndaj Prishtinës me rezultat të përgjithshëm 69:63.

Finalja e dytë do të zhvillohet në Prishtinë me datë 5 prill.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave