Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 3 ÇEREKËSH

Barazim, 10 minuta para fundit

Barazim, 10 minuta para fundit


18 May, 2023 @21:47

Posa ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes së pestë të serisë finale, ndërsa duke e marrë periudhën e tretë të ndeshjes me 2 pikë, 24-22, Trepça ka barazuar rezultatin e përgjithshëm të ndeshjes, në 58-58. Peja kishte epërsi deri në 8 pikë në këtë çerek, por mitrovicasit e shkrinë atë.

Pas 30 minutash lojë, Hajrizi ka 14 pikë, Waldow 13 pikë.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas fundit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga