Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PRISHTINA - TREPÇA

Barazim pas gjysmës së lojës

Barazim pas gjysmës së lojës


20 November, 2022 @17:53

Posa ka përfunduar çereku i dytë i ndeshjes, ndërsa Prishtina ka fituar këtë 10-minutësh 13-12 për të shkuar në pushim me barazim, 28-28.

Ka qenë përforcimi i ri i skuadrës, Brooks Debisschop, që në debutim veçse ka shënuar 10 pikë për të qenë më i miri i pjesës së parë te Prishtina. Në anën tjetër Drilon Hajrizi tash është me 9 pikë.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga