Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: TREPÇA-YLLI

Barazohet gjithçka, 10 minuta vendimtare

Barazohet gjithçka, 10 minuta vendimtare


2 June, 2022 @21:56

Posa ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes dhe pasi që mitrovicasit e morrën këtë periudhë 16-13, rezultati i përgjithshëm i duelit është barazuar në 51-51, kur kanë mbetur edhe 10 minuta lojë deri në fund të ndeshjes.

Rodney Purvis me 14 pikë është më efikasi te Trepça aktualisht, ndërsa te Ylli më efikasi mbetet Erjon Kastrati që ka shënuar 16.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga