Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 5: BARCELONA - ZENIT

Barcelona kësaj radhe s’lejon befasi, kualifikohet në Final 4

Barcelona kësaj radhe s’lejon befasi, kualifikohet në Final 4


4 May, 2021 @23:57

Skuadra e Barcelonës e mposhti Zenitin në ndeshjen e pestë të serisë së Play Offit dhe u kualifikua në Final 4 të Euroleagues.

Barca është pritur ta eliminojë Zenitin me lehtësi, së paku në letër, por numri 1 i stinorit të rregullt e arriti TOP 4shen pas ndeshjes së pestë të Play Offit.

Barcelona në Final 4 do të takohet me Armani Milanon.


 
Të gjitha lajmet nga Euroleague