Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

"MIZAHIR ISMA"

Bardh Rexha rikthehet te Rahoveci

Bardh Rexha rikthehet te Rahoveci


12 August, 2022 @15:03

Pas një stinori të kaluar në Ligë të Parë të Kosovës me Vëllaznimin, ylli vendas i Rahovecit, Bardh Rexha, i është rikthyer ekipit të tij.

Lajmin posa e zyrtarizoi ekipi i vreshtarëve përmes një njoftimi të shkurtër në Facebook, ndërsa Rexha rikthehet aty ku e nisi karrierën.

Bardh Rexha

“Bardh Rexha rikthehet në familjen vreshtare,” ka shkruar mini-njoftimi i rahovecianëve në llogarinë e ekipit në Facebook sot.

Përndryshe Rahoveci pak më parë njoftoi se edhe i riu tjetër, Visar Ejupi ka vazhduar me klubin për një edicion shtesë.

Kujtojmë, Rahoveci në stinorin e kaluar mbijetoi në Superligë duke fituar duel të PlayOutit, pasi që kishte përfunduar në pozitë të parafundit në stinorin e rregullt.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga