Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - BASHKIMI

Bashkimi e kthen epërsinë, edhe 10 minuta lojë

Bashkimi e kthen epërsinë, edhe 10 minuta lojë


10 January, 2021 @18:12

Pas 30 minutave lojë, rezultati është 57-65 në të mirë të Bashkimit.

Sean Hoehn me 15 pikë është më i veçuari te Bashkimi, derisa te Prishtina Fisnik Rugova me 16 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga