Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: BASHKIMI-RAHOVECI

Bashkimi përmbys rezultatin

Bashkimi përmbys rezultatin


1 October, 2022 @19:06

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes mes Bashkimit dhe Rahovecit, ndërsa Bashkimi në këtë çerek është treguar shumë i fortë, duke përmbysur epërsinë e vreshtarëve me 30-22, për të hyrë në çerekun e fundit me 66-57 epërsi.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga