Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!

Basketbollisti i Prishtinës mungon për 5-7 muaj!


2 September, 2021 @20:01

Lajm jo i mirë për Prishtinën.

Basketbollisti Arbër Berisha i cili u lëndua dje në ndeshjen e Superkupës kundër Pejës, do t’i mungojë Prishtinës 5-7 muaj.

Sipas raportit mjekësor Berisha ka pësuar rapturë totale të teninës pateralle.

Prishtina u eliminua dje nga Superkupa, derisa në Superligë do të takohet me Dritën në xhiron e parë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga