Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 10 MINUTASH LOJË

Bora në epërsi

Bora në epërsi


5 April, 2023 @20:47

Skuadra e Borës ka mbyllë çerekun e parë të ndeshjes së PlayOutit ndaj Prizrenit në epërsi, duke dalë përpara me 1 pikë dallim, 31-30.

Olsi Kurtaj me 9 pikë është më i dalluari te Bora, ndërsa te Prizreni me 10 pikë po dallohet Muhamedali Janjeva.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga