Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - PEJA

Ç1: 10 epërsia pas 10 minutave lojë

Ç1: 10 epërsia pas 10 minutave lojë


14 October, 2021 @17:16

Pas 10 minutave lojë, rezultati është  10-20 për Pejën kundër Dritës.

Dardan Berisha me 7 pikë është më i dalluari te Peja, kurse te Drita Marcus Mayers me 4 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga