Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Ç1: 10 minutëshi i parë i takoi Trepçës

Ç1: 10 minutëshi i parë i takoi Trepçës


3 September, 2021 @19:19

Përfundoi çereku i parë me rezultat 21-14 në favor të skuadrës mitrovicase.

Trepça filloi me një seri prej 9-0-ve, më pas Ylli arriti të këndellet.

Më i miri deri më tani te Trepça është Drilon Hajrizi me 5 pikë, kurse te Ylli Mikaile Tmusic me 5 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës