Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - PRISHTINA

Ç1: 11 epërsia në çerekun e parë

Ç1: 11 epërsia në çerekun e parë


26 September, 2021 @19:20

Përfundoi çereku i parë në ndeshjen Bashkimi - Prishtina.

Rezultati aktual është 21-32 në favor të Prishtinës.

Lejson Zeqiri me 11 pikë është koshashënuesi më i mirë te Prishtina, kurse te Bashkimi Immanuel King me 11 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga