Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Ç1: 2 epërsia në finale

Ç1: 2 epërsia në finale


7 February, 2021 @14:13

Përfundoi 10 minutëshi i parë në ndeshjen KBF Prishitina - KBF Bashkimi.

Prishtina me 2 pikë epërsi e mbylli çerekun e parë (16-14).

Alexis Tolefree me 6 pikë është më e mira te Prishtina, kurse te Bashkimi Aisha Balarabe me 8 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave