Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - RAHOVECI

Ç1: 4 pikë epërsia, Prishtina-Rahoveci

Ç1: 4 pikë epërsia, Prishtina-Rahoveci


9 October, 2021 @19:19

Ka përfunduar 10 minutëshi i parë në ndeshjen Prishtina - Rahoveci.

Rezultati aktual është 17-13 për Prishtinën.

Burke me 8 pikë është më i dalluari te Prishtina, kurse te Rahoveci Yarbrough me 3 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga