Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - BASHKIMI

Ç1: 6 epërsia në çerekun e parë

Ç1: 6 epërsia në çerekun e parë


10 January, 2021 @17:16

Pas 10 minutave lojë rezultati në ndeshjen në mes të Prishtinës dhe Bashkimit është 24-18.

Meriton Ismaili me 7 pikë është më i dalluari te Prishtina, kurse te Bashkimi Musab Mala me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga