Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - PEJA

Ç1: Arian Qallaku me 12 pikë, epërsia 9 pikëshe në Rahovec

Ç1: Arian Qallaku me 12 pikë, epërsia 9 pikëshe në Rahovec


28 October, 2021 @17:16

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 19-28 për Pejën kunër Bashkimit.

Arian Qallaku me 12 pikë është i vetmi me pikë dyshifrore në parket, kurse te Bashkimi Avi Toomer po luan me 5 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga