Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - RAHOVECI

Ç1: I ngushtë rezultati në Prizren (Bashkimi - Rahoveci)

Ç1: I ngushtë rezultati në Prizren (Bashkimi - Rahoveci)


17 November, 2021 @19:18

Pas 10 minutave lojë në ndeshjen Bashkimi - Rahoveci, rezultati është 28-25 në favor të skuadrës prizrenase.

Anton Kazarnovski me 8 pikë është më i dalluari deri më tani te Bashkimi, kurse te Rahoveci Fisnik Rugova me 10 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga