Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - YLLI

Ç1: Kampioni pëson vetëm 8 pikë

Ç1: Kampioni pëson vetëm 8 pikë


10 October, 2021 @19:17

10 minutëshi i parë në ndeshjen Drita-Ylli, ka përfunduar me rezultat 8-28.

Kampioni aktual pësoi vetëm 8 pikë, derisa shënoi 28 pikë.

Barret Benson me 15 pikë është më i dalluari te Ylli, kurse te Drita Arian Memeti me 2 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga