Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - YLLI

Ç1: Kastrati e Daniel me nga 11 pikë, pas 10 minutave lojë

Ç1: Kastrati e Daniel me nga 11 pikë, pas 10 minutave lojë


4 May, 2021 @20:30

Ka përfunduar 10 minutëshi i parë në ndeshjen Rahoveci - Ylli.

Rezultati është 19-23 për skuadrën suharekase.

Erjon Kastarti me 11 pikë është më i dalluari te Ylli aktualisht, kurse te Rahoveci Ed Daniel me 11 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga